Органски кондиционер за секојдневна употреба INSIGHT 500мл.

Органски кондиционер за секојдневна употреба INSIGHT 500мл.

320 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE026
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хидратантен и енергетски кондиционер. Косата лесно се расчешлува без да додава тежина.

Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 3-5мин. и добро се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Insight Органски кондиционер за секојдневна употреба INSIGHT 500мл. Хидратантен и енергетски кондиционер. Косата лесно се расчешлува без да додава тежина. Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици. Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 3-5мин. и добро се плакне. БЕЗ – SLS/SLES БЕЗ – парабени БЕЗ – колоранти БЕЗ – силикони БЕЗ – алергени парфеми ОРГАНСКИ екстракти 100% Made in ITALY .. Category: Коса  >  Кондиционери  >  Органски третмани  >  Insight Professional  >  Секојдневни Product #: IE026 Regular price: 320 ден. 320
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS