Трослојни трепки

Трослојни трепки

Меки, лесни и со природен изглед, трослојни.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
D'Eyeko TRIPLE 3001 D'Eyeko TRIPLE 3001
Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
D'Eyeko TRIPLE 3002 D'Eyeko TRIPLE 3002
Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
D'Eyeko TRIPLE 3003 D'Eyeko TRIPLE 3003
Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS