Дезодоранси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fresh Feel ДЕО ролон МЛЕКО 75мл.
Содржи протеини од млеко, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а негова..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Fresh Feel ДЕО ролон АЛОЕ ВЕРА 75мл.
Содржи екстракт од алое вера, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а не..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Fresh Feel ДЕО ролон АВОКАДО 75мл.
Содржи екстракт од авокадо, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а него..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS