Маникир

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W
Производите на брендот GLOW се професионално осветлување кое ги подобрува перформансите на услугите ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Пилинг за Раце DEPILEVE 200мл
Ексфолирачки гел DERMO PEEL 200мл Механички пилинг специјално наменет за раце. Ја подготвува кожа..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Хидратантна Крема за Раце со АХА Овошни киселини Depileve 200мл.
Специјално дизајниран крем за длабока хидратација, со пријатна арома , збогатен со АХА овошни кисели..
630 ден.
без ДДВ: 534 ден.
G-Nail гел лак 15г G-Nail гел лак 15г
Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт. ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
UV лампа со тајмер 36W UV лампа со тајмер 36W
36 W – УВ лампа за печење нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
UV LED лампа GLOW V7 168W UV LED лампа GLOW V7 168W
УВ LED светилка V7 168W Најнова генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамномерно ги ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Купка за раце CRISNAIL 28 x 71 гр
Растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите. Арома терапија, ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Mirror лак (со ефект на огледало) GNAIL 15мл
Кристално огледални нокти само со лак (без печење)!   ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл
Имате богатство засушени или згуснати стари лакови? Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:  Нанесувате лак во боја (избор од ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Завршен Розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл
Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Мек Розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл
Розев густ билдер гел за скулптутрирање. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

Распродадено

Распродадено

Розе гел Билдер (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Идеален за работа со шаблони.  ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел во Поларно-Бела боја (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS