Серуми

Серуми

Иако се и ставате на косата, некако чувствувате дека тоа не е доволно.. 

Сте пробале ли серум? Ќе ви ја пополни структурата на влакното и ќе ја направи цврста и лелеава. 

Тука ќе го најдете вашиот идеален тип: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Purage Detox Есенцијални масла KAYPRO 500мл
Есенцијални масла пред шампонирање. Идеални за коса која лесно се замастува и е изложена на надвореш..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Кавијар и кератин ROYAL pearls KAYPRO 30мл
КЕРАТИН и КАВИЈАР, ВОЛМЕН и СЈАЈ, ефект против наелектризирана коса. Нанесете неколку капки на су..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Кератин филер KAYPRO дуо
Кератин и Колаген за инстант обнова Кадифена течност со кератин и колаген за третирана и оштетена..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.
СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси)...
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл
Моќна комбинација од церамиди, кератин и хиалуронска киселина за многу оштетена коса ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл.
Спреј за многу оштетена коса. Идеален за обновување на бланширана и боена коса, што го изгубила сјај..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
KAY SUN масло за коса 150мл.
Масло за заштита на коса која е изложена на сонце, хлор и морска сол, збогатено со масло од Монои. ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Спреј за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Идеален за безживотна, оштетена и непослушна коса. Ја хидрира косата, и дава енергија и ја прави отп..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Пудра за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Концентрирана маска (во пудра) за реконструкција на многу оштетена и сува коса. На влакното му дава ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Спреј со бадемово масло (заштита од сонце, загаден воздух и чад од цигари) INSIGHT 100мл.
Спреј за прочистување на косата од отрови (анти-оксидант). Одличен за пушачи! Прави заштитна обвивка..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ Крема за Обликување Локни (не се измива) KAYPRO 200МЛ
Крем за обликување на локни Замислете ги вашите локни како никогаш до сега - прекрасно стилски об..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO
Сет од шампон и серум од Арган за длабинска хидратација и потхранување на косата.  Го хид..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
СЕТ за Масна коса: Шампон + Шок Ампули LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
СЕТ против Првут (за Масна коса): Шампон + Ампули LAKME СЕТ против Првут (за Масна коса): Шампон + Ампули LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
2.080 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS