Гел-лак

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W
Производите на брендот GLOW се професионално осветлување кое ги подобрува перформансите на услугите ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
G-Nail гел лак 15г G-Nail гел лак 15г
Гел лак кој може да се нанесува на природен нокт или како боја на гел или акрил техника на нокт. ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
UV лампа со тајмер 36W UV лампа со тајмер 36W
36 W – УВ лампа за печење нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
UV LED лампа GLOW V7 168W UV LED лампа GLOW V7 168W
УВ LED светилка V7 168W Најнова генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамномерно ги ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Гел лакови во Боја 15мл CRISNAIL Гел лакови во Боја 15мл CRISNAIL
Gel Revolution - лакови   Се нанесуваат како лак Трајност како гел Брзо се сушат Н..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
УВ ЛЕД лампа GLOW FIVE 48W УВ ЛЕД лампа GLOW FIVE 48W
DUAL LED GLOW 5 лампа од 48W Најновата генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамноме..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
UV LED лампа 36W-3T UV LED лампа 36W-3T
Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти.  ..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
Отстранувач на Гел лак (soak off) CRISNAIL 400 мл
Средството се нанесува на памукче и се нанесува на гел-ноктот. Врз него, ноктот се обвиткува во алу..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS