LAKME

LAKME

Teknia Organic линијата на LAKME е природна, веганска и ефективна нега за Вашата коса. Покрај органските состојки Teknia содржи и стимулативни мириси кои создаваат вистински ритуал и чувство на разубавување.​

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Frizz control шампон 300мл
Шампон за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалувањ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Frizz control спреј за заштита 300мл
Спреј за заштита од топлина на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалу..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control маска 250мл
Маска за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Frizz control крем за дефиниција 150мл
Крем за дефинирање на кадрици ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување на разлетаноста.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control кондиционер 300мл Leave-in
Кондиционер за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% нама..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Deep Care шампон 300мл
Шампон за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Deep Care маска 250мл
Маска за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕД..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
Deep Care кондиционер 300мл
Кондиционер за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Deep Care капки 100мл
Серум за обновување на раздвоени врвови ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   П..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.
Full Defense шампон 300мл
Шампон за заштита на коса под стрес   ПРЕДНОСТИ: ВЕГАН формула БЕЗ Парабени. БЕЗ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Full Defense маска 250мл
Третман за заштита на коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од загадувачи. ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Full Defense кондиционер спреј 300мл
Заштитен спреј кондиционер за коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од зага..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Full Defense заштитен серум 100мл
Заштитен серум за коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од загадувачи. 24%..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Organic Balance шампон 300мл.
Хидратантен шапон за сите типови на коса. Ниво на природни состојки: 93%   ПРЕДНОСТИ: ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Organic Balance маска 250мл.
Интензивен хидратантен третман за сите типови на коса. Ниво на природни состојки: 95%   ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Organic Balance Hydra-Oil 200мл.
Двофазен кондиционер без плакнење за сите типови на коса. Ниво на природни состојки: 99%  ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS