Bio Argan

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BIO ARGAN Шампон + Маска + Масло LAKME
Дозволете си го овој моќен СЕТ од 100% Био-Арганово масло. Шампонот ќе ви го регенерира и благо ќ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
BIO ARGAN Масло LAKME 125мл
100% Био-Арганово масло. Длабински ја хидрира косата, без да ја измрси. Косата станува послушн..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
BIO ARGAN Хидратантен шампон LAKME 300мл
Хидратантен шампон за коса со 100% Био-Арганово масло. Без Сулфати. Предности: ​Спречува су..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
BIO ARGAN Хидратантна маска LAKME 250мл
Хидратантна маска за коса со 100% Био-Арганово масло. Длабински ја хидрира и регенерира косата. ..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS