Информации за испорака

Ценети потрошувачи,
 
Вашата порачка ќе биде доставена до адресата која ќе ја наведете како адреса за испорака.
 
Времето на испорака најчесто не е подолго од 48 часа, освен во случај на викенд денови или државни неработни денови.
 
За достава на Вашата пратка ги користиме услугите на Брза Пратка ДООЕЛ. Цената за испорака е 100 ден + 18% ддв, освен ако вредноста на Вашата пратка не надминува 1500 ден со ддв, кога испораката е бесплатна (ова е опција која треба да ја селектирате при порачката).
 
За повеќе информации или за проблеми при испораката ве молиме да не контактирате на 02/3109-130; 076/344-426 или на info@depileve.com.mk

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS