Cellular 3

Cellular 3

НОВО МЕДИЦИНСКО ОТКРИТИЕ!
Старите клетки сега се однесуваат како млади! Како е ова можно?
Лабораториите на ANESI лансираа медицинска линија за подмладување со активни состојки Био-Мимикрија
(што го имитираат однесувањето на младите клетки и го вградуваат во липозомите- нашите искуствено
создадени структури).

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
ЦЕЛУЛАР-3 Гликолен Пилинг ANESI 30мл.
Нова генерација пилинг која комбинира гликолна киселина со енкапсулирана АХА (Alpha hydroxy acid) за..
1.430 ден.
без ДДВ: 1.212 ден.
ЦЕЛУЛАР-3 3GF Серум ANESI 30мл.
Биотехнолошки серум формулиран со 3 фактори за раст. Овие фактори пополнуваат густината на кожата, ј..
1.330 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
ЦЕЛУЛАР-3 Крем за Обновување ANESI 50 мл.
Биотехнолошки активен крем за лице за третман на 3-те главни причини за стареење. Формулиран со Prog..
1.670 ден.
без ДДВ: 1.415 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS