Кремасти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fab Face Moisturising Coconut Cream Mask- маска за лице
Ја искористивме хидратнтната добрина на свежата кокоосова вода за да го нахраните и ревитализирајте ..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
7th Heaven STRAWBERRY CРЕАМ - кремаста маска од јагоди
Дали нешто звучи по божествено од освежителен и богат хидратантен крем од Јагоди? Во нашата хидра..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven COCONUT CРЕАМ - кремаста маска со кокос
Свежо кокосово млеко и Ши путер за неверојатно хидратантен третман. Пробајте и Вашата кожа ќе ви бид..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS