Сите типови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мицеларна вода Fresh Feel 200мл.
Збогатена со Алеое Вера ги отстранува нечистотиите, а воедно хидрира и омекнува. Погодна за сите ..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
HYDRATION сет за патување (лосион + пена + маска + хидратантна крема) ANESI
Сетот содржи: - Aqua Vital Serum 10 ml Максимална концентрација на детокс ќелии и длабока хидрат..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
Пена за чистење - Aqua Vital 200мл.
Пена за микро-чистење на сите видови кожа, од нечистотии, себум и шминка. Интелегентната хидратација..
930 ден.
без ДДВ: 788 ден.
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Aqua Vital - Серум ANESI 30мл.
Инфузирајте во Вашата кожа максимална концентрација на коктел од активни состојки за хидратација, за..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Aqua Vital - Крем за Лице ANESI 50мл.
Интензивен хидратантен крем кој создава резервоар за вода и ја хидрира кожата внатре, длабински низ ..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Aqua Vital - Крем за Лице КОМФОРТ ANESI 50мл.
Крема за лице специјално адаптирана за сува кожа, го елиминира чуството на затегнатост и сувост. Обе..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Aqua Vital - Маска за Лице ВИТАЛИТЕ ANESI 50мл.
Моментално откривање на убавина и комфор, за поеластична, посјајна и подмладена кожа, благодарејќи н..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
AQUA VITAL - Пилинг ANESI 50мл.
Нежен пилинг за нежно полирање на кожата со уникатна кремаста, гранулирана текстура од јојоба микро-..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Aqua Vital - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Тонизирачки лосион за сите видови кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
Aqua Vital - Mлеко за Отстранување на Шминка ANESI 200мл.
Оваа емулзија ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS