Трепки

Трепки

Меки, лесни и со природен изглед.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ardell Demi WISPIES Ardell Demi WISPIES
Лесни Повеќекратни Безбедни и стерилни Лесно се нанесуваат Пристапни ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл
Боја за покривање на бели влакна и визуелно нагласување на влакна на лицето: брадата, веѓите и трепк..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
D'Eyeko TRENDY (тројни) 3002
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Трослојни.Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
D'Eyeko TRENDY (тројни) 3003
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
D'Eyeko TRENDY (тројни) 3001
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2006
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2002
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2001
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
D'Eyeko TRENDY 916
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.   Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
D'Eyeko TRENDY 917
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.   Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
D'Eyeko TRENDY 915
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.   Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Серум за Поттикнување на Растот на Трепките ANESI 5мл
ЗАЈАКНУВА, ЗГУСНУВА и го стимулира РАСТОТ. 66% ПОДОЛГИ и ПОГУСТИ трепки за само 28 дена. Текст..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
D'Eyeko LENGHTENING 909 D'Eyeko LENGHTENING 909
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko SHORT BLACK D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko MEDIUM BLACK D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS