SUPER FOOD

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
7th Heaven Super Natural Kombucha & Charcoal Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Shiitake Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Turmeric Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Hemp Clay Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Spirulina Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Super Food Matcha & Chia  - маска со мака и чија
Постигнете сјаен тен со помош на оваа богата маска со Мака и Чија Збогатена со смирувачка Мака,&n..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Super Food Canabis Sativa  - маска со канабис
Смирете ја кожата и чувствата со оваа пилоф маска со Канабис Сатива.  Дополнителната инфузиј..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Super Food Blueberry - маска со боровинка
Оваа маска ќе ја направи вашата кожа хидрирана и мазна. Изобилството на боровинки богати со антио..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Super Food Avocado  - маска со авокадо
Нашето Авокадо ќе ве изненади со својата моќна хидратација. Оваа маска содржи ситно дробени ореви..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS