Epigenesse

Epigenesse

Последните достигнувања во козмоцеутиката и молекуларната био козметика ни овозможуваат изгледот на нашето лице да не зависи од надворешните фактори (цигари, лоша исхрана, прекумерно сончање…)

Сега, благодарејќи на епигенетиката, можеме да ја модифицираме експресијата на нашите гени кои ослабнале поради надворешните агресори и годините за да добиеме подмладен изглед и по енергизирана кожа.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ANESI Epigenesse СЕРУМ 30ml.
Обновувачки серум Свиленкаст серум збогатен со масла со моќна концентрација од активни состојки з..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
ANESI Epigenesse ноќна крема 50ml.
Обновувачкa ноќна крема Луксузна, богата и високо хранлива ноќна нега со активни состојки за обно..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
ANESI Epigenesse лосион 150ml.
Hydra-Soft Тонизирачки лосион Свиленкаст лосион кој ќе даде дополнителен “буст” на комфор и хидра..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
ANESI Epigenesse дневна крема 50ml.
Обновувачкa дневна крема Ресторативна дневна крема формулирана за заштита на кодот на младоста во..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
ANESI Epigenesse FLASH LIFT ампули 6×1.5ml.
Flash Lift Ампули Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувач..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS