Маски за мажи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MEN Charcoal Black Detox - маска за мажи со Активен Јаглен
За само 5-10 минути, оваа маска како втора кожа, со помош на Активниот Јаглен и Зелениот Чај ќе ги а..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
MEN Black Clay Peelof - пилоф маска за мажи со црна глина
Нашата пилоф маска ќе ви помогне да го извлечете вишокот на себум и нечистотии од длабочината на пор..
89 ден.
без ДДВ: 75 ден.
MEN Sucking Mud Scrub - пилинг маска за мажи
Разбудете ја кожата со наплив на природно масло од портокал и минерали од Мртво Море спакувани во ов..
89 ден.
без ДДВ: 75 ден.
MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите MEN Deep Pore Peeloff- за длабинско чистење на порите
Маска за мажи, за длабинско чистење на порите. Го отстранува себумот и нечистотиите од порите. ..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS