Масна

Масна
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гел пена за миење лице - Dermo Controle 200мл.
Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење. Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респект..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Серум Т-зона за лице - Dermo Controle 30мл.
Високи концентрации на состојки за регулирање на себумот. Го намалува сјаењето на кожата. Антибак..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Емулзија за лице (чисти црвенила од акни) Dermo Purifante 50мл.
24ч хидратација со мат ефект Ја намалува појавата на црвенила Идална како подлога за шм..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Корективна крема (против лузни и темни кругови од акни) - Extreme 50мл.
Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимул..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Dermo Control - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Тонизирачки лосион за масна кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување и доп..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS