Celestial Secret

Celestial Secret

Вратете ја младоста на вашето лице, со скапоцени активни состојки од Вселената, стари преку 4,5 милиони години: ЕКСТРАКТ ОД МЕТЕОР. 

Невидена концентрација на активни состојки, што не можат да се сретнат на земјата во толкава густина, ќе и дадат на вашата кожа детска енергија. 

Ваууууу... нема да поверувате на резултатите! Видете зошто: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
MAN SECRET Крем за мажи ANESI 50мл. MAN SECRET Крем за мажи ANESI 50мл.
Целата енергија од вселената и Земјата комбинирани во најдобро чувана тајна за мажи. Уникатен еликси..
1.330 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
Celestial Secret  Крем ANESI 50мл.
Тајна родена меѓу ѕвездите, CELESTIAL SECRET, еликсир за подмладување инфузиран со еклсклузивна и ун..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS