Боена коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 400мл.
Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Нежно чисти и дава сјај на светли..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Маска за Боена коса INSIGHT 250мл
Маска за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса. Содржи: Органска макадамиа..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Шампон за Боена коса INSIGHT 500мл
Шампон за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса. Содржи: Органска макадами..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Кондиционер за Боена коса INSIGHT 500мл.
Кондиционер за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса. Содржи: Органска мак..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS