Хигиена

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LE DELIZIOSE 150gr.
Свежи природени сапуни подготвени со пребиотици кои го балансираат микробиомот на вашата кожа. &n..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Паста за заби SPECIAL 75ml
Forhans Special паста за заби за гингивитис е специјално дизајнирана за здравјето на непцата и ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Паста за заби SCUDO NATURALE 75ml
Гел без абразивно дејство на дентинот и непцата. Дневно дејство на гел за паста за заби кој ги за..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Паста за заби LEMON ICE 75ml
Лимонот и нането се ѕвездите на оваа гел паста за заби која ќе ве изненади како магичен пијалок! ..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Fresh Feel ДЕО ролон МЛЕКО 75мл.
Содржи протеини од млеко, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а негова..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Fresh Feel ДЕО ролон АЛОЕ ВЕРА 75мл.
Содржи екстракт од алое вера, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а не..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Fresh Feel ДЕО ролон АВОКАДО 75мл.
Содржи екстракт од авокадо, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а него..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Паста за заби Micro Filler 75ml
Паста за заби Micro Filler - Реминерализирачка паста за заби, заштита на дентинот и зајакнување на г..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Четка за заби СРЕБРЕНА(сребрени јони)
Средно тврда, антиплак четкичка со сребрени јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од ста..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Satinex крем за депилација на мажи 150мл. Satinex крем за депилација на мажи 150мл.
Додаток ексфолиативно сунгерче Идеално за спортисти Благодарејќи на зелениот чај, женшенот и ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Satinex GT5 - брич Satinex GT5 - брич
5+1 НОЖА СО ОТВОРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА Систем GT со заменлива глава со отворена технологија со сло..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Satinex GT5 - 4 ком резервни ножиња Satinex GT5 - 4 ком резервни ножиња
5+1 НОЖА СО ОТВОРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА Систем GT со заменлива глава со отворена технологија со сло..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Satinex 2 - 10 ком
Бричот со двојно сечило Satinex гарантира совршено прилепување на кожата на лицето следејќи ги нејзи..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Конец за заби со восок 50м (вукс на мента)
За темелно чистење на интерденталните простори и отстранување на забните наслаги. Со редовно користе..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл. Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.
Наменет за домашна употреба после депилација или бричење. Формулиран со салицилна киселина, FOLISAN ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS