Четки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Четка за расчешлување KEPRO Четка за расчешлување KEPRO
Четка за расчешлување со двојно дејство: ја расчешлува косата и ја прави посјајна. Ергономски диз..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø43 TERMIX
Специјално дизајнирана за тенка и многу оштетена коса. Јонските влакна ја штитат косата од пука..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Четка за многу густа, силна коса Ø60 TERMIX
Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна за густа коса, тешка за исправување. TER..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Четка за медиум дебелина на влакно Ø60 TERMIX
Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна, за коса со средна дебелина (склона на сушење). ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

Распродадено

Распродадено

Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø60 TERMIX
Специјално дизајнирана за тенка и многу оштетена коса. Јонските влакна ја штитат косата од пука..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Розе Керамичка + Јонска четка Ø32 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø32 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.

Распродадено

Распродадено

Розе Керамичка + Јонска четка Ø28 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø28 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
Розе Керамичка + Јонска четка Ø23 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø23 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Розе Керамичка + Јонска четка Ø17 (против оштетување) TERMIX Розе Керамичка + Јонска четка Ø17 (против оштетување) TERMIX
Четка што ја комбинира најновата керамичка и јонска технологија, за супериорно здрава коса. Не го е..
610 ден.
без ДДВ: 517 ден.
Алуминиумска четка Ø43 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Широка четка за измазнување, стилизирање и крупни кадрици  (со додаток за раздвојување патец и ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Алуминиумска четка Ø32 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Четка за измазнување, стилизирање и медиум кадрици (со додаток за раздвојување патец и прамени). ..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
Алуминиумска четка Ø28 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка и долга коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и п..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.
Алуминиумска четка Ø23 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)...
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Алуминиумска четка Ø17 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)...
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Четка за расчешлување TERMIX
Четка за расчешлување со гумено воздушно перниче и дебели отпорни најлонски влакна со топчиња на врв..
630 ден.
без ДДВ: 534 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS