Мажи

Мажи
Сакате беспрекорно средено лице? И кожа чиј допир повикува на непроспиени ноќи.
Ви спакувавме модерни производи специјализирани за мажи, интересни за сите сетила...
Одберете на линкот:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Satinex крем за депилација на мажи 150мл. Satinex крем за депилација на мажи 150мл.
Додаток ексфолиативно сунгерче Идеално за спортисти Благодарејќи на зелениот чај, женшенот и ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Satinex GT5 - брич Satinex GT5 - брич
5+1 НОЖА СО ОТВОРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА Систем GT со заменлива глава со отворена технологија со сло..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Satinex GT5 - 4 ком резервни ножиња Satinex GT5 - 4 ком резервни ножиња
5+1 НОЖА СО ОТВОРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА Систем GT со заменлива глава со отворена технологија со сло..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Satinex 2 - 10 ком
Бричот со двојно сечило Satinex гарантира совршено прилепување на кожата на лицето следејќи ги нејзи..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
DEPILEVE Barbepil восок за мажи 500гр.
Восок за депилација специјално дизајниран за машки, подебели и посилни влакна. Едноставен за упот..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл. Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.
Наменет за домашна употреба после депилација или бричење. Формулиран со салицилна киселина, FOLISAN ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

Распродадено

Распродадено

Прскалка за лосион Beard Club
..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Бронзен восок за мажи Depileve 500гр.
Бронзениот восок е специјално дизајниран за отстранување на посилни, кератинизирани машки влакна. И ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
 Бронзен ролон DEPILEVE 100гр
Антисептички восок, специјално наменет за мажи. Со својства за силна ексфолијација, не дозволу..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање
АЛОХА! Се чувствувате храбро? Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Wa..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање
Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство н..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS