Снопчиња

Снопчиња

Додајте им на трепките пополн, подолг изглед кој привлекува внимание

со овие лесно наносливи индивидуални трепки со чвор во коренот. Лесни и водоотпорни.

Достапни во 3 варијанти на должина: кратки, средни и долги.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
D'Eyeko SHORT BLACK D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko MEDIUM BLACK D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
D'Eyeko LONG BLACK D'Eyeko LONG BLACK
Додајте им на трепките пополн, нагласен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS