ReNew YOU

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ReNew YOU - сет маски за лице
Сетот содржи: ReNew YOU Deep Pore Cleanse - Маска за длабинско чистење на порите х1 ReNew YO..
994 ден.
без ДДВ: 842 ден.
ReNew YOU Deep Pore Cleanse - Маска за длабинско чистење на порите
Длабоко чисти и го отстранува вишокот на себум Богата маска за детоксикација од глина збогатена с..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
ReNew YOU Collagen - Маска за пополнување на брчките
Помага во зајакнувањето на производството на колаген Спротивставете се на знаците на стареењ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
ReNew YOU-  Pro Age - Маска за лице за баланс на кожата
Ја навлажнува и урамнотежува кожата што старее Како втора кожа, оваа текстилна маска со инфузиран..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
ReNew YOU - Detox & hydrogel mask - Детокс и хидрогел маска
Ги минимизира порите и се бори против знаците на стареење. Хидрогел маската е во два дела со што се ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
ReNew YOU Gold Eye Masks - Златна маска за очи
Освежете ги очите со уморен изглед и помогнете да се намали појавата на темни кругови и отеченост со..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
ReNew YOU 24K Gold Firming Mask - 24 Каратна Златна маска
Хидрирање и зацврстување на кожата што старее Подмладете и помогнете да се зацврсти кожата што ст..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS