Бои за коса

Бои за коса

Бојата за коса брзо ви се одмива?

Или скалпот ви е пречувствителен на Амонијак?

Можеби сакате Органска боја за коса од природни билки?

Или едноставно сакате добро да ги покриете белите влакна?

Откријте ја бојата од соништата ... 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SanyKay Боја за Коса за 10мин. SanyKay Боја за Коса за 10мин.
Крем за боење на косата со АНТИБАКТЕРИСКИ комплекс и НАМАЛЕНО време на апликација на САМО 10мин. ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Anti-Yellow крем бланш 250гр.
КРЕМ БЛАНШ Anti-Yellow 10 (Деколорант со активен јаглен) Карактеристики: • Иновативна те..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Бланш (осветлување до 10 тонови) Kaypro 50гр
интензивно избелување на влакното до 10 тонови ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.

Распродадено

Распродадено

Боја за брада за мажи 60мл + Активатор 150мл. Боја за брада за мажи 60мл + Активатор 150мл.
Брз третман за покривање на седи влакна и контрола на несаканите тонови на брадата за само неколку м..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл. Колор гел боја за коса за мажи 60мл + Активатор 150мл.
Основата на гелот е формулирана со иновативни полимери и немaсни додатоци, така што пигментите ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ
Amonia FREE & PPD Free Регенерира за време на боењето и 100% ги покрива белите влакна ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 400мл.
Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Нежно чисти и дава сјај на светли..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Спреј за покривање Бели влакна (Инстант ефект) KAYPRO 75мл
Спреј за брзо покривање на подраснат корен и бели влакна: Одлична покривност  Отпорен н..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл Боја за Веѓи, Трепки и Брада OXEYE 22мл
Боја за покривање на бели влакна и визуелно нагласување на влакна на лицето: брадата, веѓите и трепк..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
LIGHTEN UP Осветлувач на врвови  KAYPRO 360 мл LIGHTEN UP Осветлувач на врвови  KAYPRO 360 мл
Осветлете ја косата за 3-4 нијанси за само 5 минути (не се измива): Нанеси со четка Испеглај..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Економично пакување Хидроген за Боење коса (3%, 6%, 9%, 12%) KEPRO 360мл Економично пакување Хидроген за Боење коса (3%, 6%, 9%, 12%) KEPRO 360мл
КАКО ДА ИЗБЕРАМ ЈАЧИНА НА ХИДРОГЕН?   10VOL (3%) - за затемнување до 1 нијанса или Боењ..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Економично пакување Боја за коса KEPRO 180мл Економично пакување Боја за коса KEPRO 180мл
Зошто да купам МЕГА пакување на боја за коса од италијанскиот бренд SUPERKAY? Затоа што заштедува..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Хидроген (6%, 9%, 12%) со органски екстракти INSIGHT 100мл
Стабилизиран активатор за боење на коса и бланширање. Обезбедува идеално равивање на сите микро-п..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Органска Боја за Коса INSIGHT (низок % амонијак) 60мл Органска Боја за Коса INSIGHT (низок % амонијак) 60мл
Фито-протеинска боја за коса со низок процент на амониак, што ќе ви обезбеди сјајна коса со ин..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS