Коса

Коса

Сакате долга коса, но никако да ви порасне? Имате сува коса? Кршлива? Крута? Непослушна... 

Знаете ли што можат да направат за вас Кератин и Ботокс третманите? Видете кои се бенефитите од користење на Органска козметика

од природни билки. Секоја коса има специфични барања. Најдете го вашиот идеален третман: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SanyKay Боја за Коса за 10мин. SanyKay Боја за Коса за 10мин.
Крем за боење на косата со АНТИБАКТЕРИСКИ комплекс и НАМАЛЕНО време на апликација на САМО 10мин. ..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Кавијар и кератин ROYAL pearls KAYPRO 30мл
КЕРАТИН и КАВИЈАР, ВОЛМЕН и СЈАЈ, ефект против наелектризирана коса. Нанесете неколку капки на су..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Кератин филер KAYPRO монодоза
Кератин и Колаген за инстант обнова Кадифена течност со кератин и колаген за третирана и оштетена..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø43 TERMIX
Специјално дизајнирана за тенка и многу оштетена коса. Јонските влакна ја штитат косата од пука..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
-27%
Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.
Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да..
99 ден.135 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-27%
Fresh Feel шампон Ориентални масла 750мл.
Ако сакате да ги почувствувате ориенталните тајни на убавината, вметнете го во вашата рутина овој ша..
99 ден.135 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-27%
Fresh Feel шампон Кератин 750мл.
Нежен шампон за обновување на косата базиран на дејството на Кератинот кои ја потхранува и кондицион..
99 ден.135 ден.
без ДДВ: 84 ден.
СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси)...
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл NoYellowGigs маска (против жолти тонови) Kaypro 350мл
Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Ја прави..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл. Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.
Идеална за руса, бланширана, сива коса или прамени. Формулирана со специјален виолетов пигме..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл. Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
Идеална за плава, бланширана, сива или коса со руси прамени. Го минимизира жолтиот пигмент и инст..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл
Моќна комбинација од церамиди, кератин и хиалуронска киселина за многу оштетена коса ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл.
Спреј за многу оштетена коса. Идеален за обновување на бланширана и боена коса, што го изгубила сјај..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS