Коса

Коса

Сакате долга коса, но никако да ви порасне? Имате сува коса? Кршлива? Крута? Непослушна... 

Знаете ли што можат да направат за вас Кератин и Ботокс третманите? Видете кои се бенефитите од користење на Органска козметика

од природни билки. Секоја коса има специфични барања. Најдете го вашиот идеален третман: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.
Енергизира, храни и хидрира. Дава извонреден сјај и еластичност на косата. Содржи органски лимон,..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.
Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Органски кондиционер за секојдневна употреба INSIGHT 500мл.
Хидратантен и енергетски кондиционер. Косата лесно се расчешлува без да додава тежина. Содржи орг..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Дарсонвал Дарсонвал
Дарсонвал – струи со висока фреквенција. Високофреквентните струи – наречени струи Дарсонвал во к..
5.700 ден.
без ДДВ: 4.831 ден.
Purage Detox Шампон KAYPRO 350мл
Шампон со активен јаглен идеален за коса која брзо се замастува. Иновативната формула ефективно го ч..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Purage Detox Маска KAYPRO 500мл
Маска за коса која е изложена на надворешни загадувања и има тенденција лесно да се замастува. ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Purage Detox Есенцијални масла KAYPRO 500мл
Есенцијални масла пред шампонирање. Идеални за коса која лесно се замастува и е изложена на надвореш..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
KAY PRO GARLIC шампон со ЛУК 300ml.
Регенеративен шампон со екстракти од лук. Ефикасно ја мие и кондиционира косата, правејќи ја мека..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
KAY PRO GARLIC спреј со ЛУК 250ml.
Кондиционирачки спреј за коса со екстракти од лук. БЕЗ ПЛАКНЕЊЕ. Косата ја прави сјајна, мазна и ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
KAY PRO GARLIC СЕТ за коса со ЛУК
Сетот содржи: 1. Шампон 300мл. 2, Маска 500мл. 3, Спреј 250мл. ..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
KAY PRO GARLIC маска со ЛУК 500ml.
Регенеративна маска за коса со екстракти од лук. Косата ја прави сјајна, мазна и лесна ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Арган мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл Хранлив шампон и маска со АРГАНОВО, ленено масло и протеи..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кератин мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски т..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Макадамија мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Регенеративен шампон со масло од макадамиа за к..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Botu-Cure мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Шампон за обнова со растителни пептиди за серио..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Mini set за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Шампон кој нежно ја чисти и хидрира кадравата к..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS