За Нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Стекнавме огромно искуство во промовирањето на најдобрите случувања во светот на козметологијата на македонскиот пазар. Нашите добавувачи се 20 европски, американски и азиски производители на производи за професионална употреба. Во нашето портфолио имаме светски брендови за депилација, третмани за лице и тело, надградба на нокти, маникир, педикир, препарати и третмани за коса, надградба на коса, апарати и опрема за козметички и фризерски салони, солариуми. На нашите клиенти им ги презентираме најдобрите брендови од водечките производители.

Компанијата ја доби довербата на професионалците не само поради високо ефикасните и високо квалитетните производи, туку и поради својот концепт на работа со клиенти и партнери. За сите овие години, нашите клиенти ја препознаваа нашата политика на континуирано ажурирање на производните линии, попуст програми, услуга и поддршка по продажбата, беспрекорна логистика, практичност и квалитет на онлајн продавница.

Во нашата работа се стремиме да обезбедиме соработка која има карактер на долгорочни партнерства и взаемно корисни односи. Тоа е причината зошто ние се стремиме да ги задоволиме високите стандарди и стандардите што ги дефинира модерниот професионален пазар. Резултат на нашата активност денес е фактот на постоење на повеќе од 1500 лојални клиенти - партнери, козметички и фризерски салони.

Сето ова ни дава за право да кажеме дека ние сме сигурна, стабилна, високопрофесионална компанија која гарантира на своите клиенти успешна долгорочна професионална соработка.

 

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS