Органски третмани

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.
Енергизира, храни и хидрира. Дава извонреден сјај и еластичност на косата. Содржи органски лимон,..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

Распродадено

Распродадено

Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.
Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Органски кондиционер за секојдневна употреба INSIGHT 500мл.
Хидратантен и енергетски кондиционер. Косата лесно се расчешлува без да додава тежина. Содржи орг..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Спреј со бадемово масло (заштита од сонце, загаден воздух и чад од цигари) INSIGHT 100мл.
Спреј за прочистување на косата од отрови (анти-оксидант). Одличен за пушачи! Прави заштитна обвивка..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 250мл.
Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува. ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува. ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Органски кондиционер за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен кондиционер за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
Органски шампон за чувствителен скалп INSIGHT 400мл.
Исклучително нежен шампон за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено пого..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Органски пилинг за чистење масен скалп INSIGHT 180мл.
Понекогаш косата може да изгледа мрсна, сјајна и тешка. Овој феномен е резултат главно на факторите ..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл
Отплеткува, негува и длабински ја реконструира сувата коса. На косата и го враќа сјајот. Содржи..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Шампон за Сува коса INSIGHT 400мл
Длабински исхранува и зајакнува. Наменет за сува и дехидрирана коса. Содржи: Органски овес, кок..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл
Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органск..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Лосион против Опаѓање INSIGHT 100мл
Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органски екстракти од ди..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
Лосион против Првут INSIGHT 100мл
Антибактериски третман за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувач..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
Шампон против Првут INSIGHT 400мл
Антибактериски шампон за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувачк..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Маска за Боена коса INSIGHT 250мл
Маска за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса. Содржи: Органска макадамиа..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS