Филм восок без ленти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
FILMEPIL кит за депилација
Сет за депилација на надусници и веѓи. Предности: Брзо и Прецизно Хигиенско Лесно – не ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
Шеа-Путер филм восок (зрна) DEPILEVE 500гр
Делотворна кремава структура од чист шеа путер, совршен за најладните месеци (кога кожата е сува, ир..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
ПРЕМИУМ филм восок (во гранули) DEPILEVE 500гр
Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна. Брзо се формира, н..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
DEPILEVE Barbepil восок за мажи 500гр.
Восок за депилација специјално дизајниран за машки, подебели и посилни влакна. Едноставен за упот..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.

Распродадено

Распродадено

Интима филм восок DEPILEVE 400гр
Формула со супериорен фат и многу ниска температура на топење. За интимна, бразилска и холивуд депи..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS