Традиционална

Традиционална

ДЕПИЛЕВЕ создаде и разви методологија на работа

со линија на производи за пред и по депилација, која „обичната“ депилација

ја претвораат во вистински ТРЕТМАН НА КОЖАТА

со идеална хигиена и оптимални резултати.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Хлорофил во зрна DEPILEVE 1кг. (гранули)
Уживајте во свежината и благопријатното чувство по депилацијата. Подолгото време на сушење, овозмож..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Роза восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули) Роза восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
Лесен за нанесување и влечење. Депилирањето со роза восок е пријатна сензација. Се суши додека..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
 Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)  Шеа Путер восок (топол) DEPILEVE 100гр./1кг. (гранули)
Делотворна кремава структура со шеа путер и средно време на сушење, совршен за најладните..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
ЦРВЕН ЧАЈ ВОСОК (ТОПОЛ) DEPILEVE 1КГ
Нова ексклузивна формула со Црвен чај (за освежување на кожата). Зошто црвени..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Хлорофил БИО восок за широки области (топол) Depileve 1кг.
Традиционален БИО восок со хлорофил, создаден од сертифицирани органски суровини. Био восокот е сост..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Сад за топилка за восок DEPILEVE 400мл
Сад за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок (интимна депилација, лиц..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Роза БИО восок за чувствителна кожа (топол) Depileve 1кг.
Екстрактите од роза допринесуваат за чувство на свежина и чистота и затоа се препорачливи за употреб..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр.
Топилка за восок 400мл. Изработена во Шпанија, согласно со сите Европски нормативи, од самиот про..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS