Нега на очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Серум за Поттикнување на Растот на Трепките ANESI 5мл
ЗАЈАКНУВА, ЗГУСНУВА и го стимулира РАСТОТ. 66% ПОДОЛГИ и ПОГУСТИ трепки за само 28 дена. Текст..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Radiance Серум за околу Очи ANESI 15мл.
Целосна нега на очите со серум кој го подобрува васкуларниот систем и ја подобрува деградацијата на ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Expression Крем за околу Очи ANESI 15мл.
Крема за комплетна нега на контурите околу очите. Ги третира мимичните линии кои се создаваат од мик..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS