Надградба (акрил)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W
Производите на брендот GLOW се професионално осветлување кое ги подобрува перформансите на услугите ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
UV лампа со тајмер 36W UV лампа со тајмер 36W
36 W – УВ лампа за печење нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
UV LED лампа GLOW V7 168W UV LED лампа GLOW V7 168W
УВ LED светилка V7 168W Најнова генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамномерно ги ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Правосмукалка за Маникир 858 Правосмукалка за Маникир 858
Колектор за струготини од нокти.    ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Акрилен Розев прав 35гр CRISNAIL
Акрилен прав за француски маникир (нанесување во многу тенок слој) ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Прајмер (за дехидрирање на ноктот) GNAIL 9мл
Прајмерот се користи пред надградбата на ноктите за чистење и дехидрирање на базата врз која ќе врш..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Четки за акрил Classic (4 типа) CRISNAIL
Традиционални прецизни четки за надградба на нокти со Акрил техника.     ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Четки за акрил Exclusive (3 типа) CRISNAIL
Ексклузивни прецизни четки за надрградба на нокти со Акрил техника (кралска лила боја, со циркони)...
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Акрилен Бел прав 35гр CRISNAIL
Мек оптички ефект. Идеална чистота, што обезбедува нанесување во многу тенок слој. ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Акрилен Безбоен прав 35гр CRISNAIL
Зголемена сјајност, отпорност и цврстина која обезбедува подобро обликување и фиксација на бојата. ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Потиснувач на кутикули CRISNAIL (4 типа)
Дрвен обликувач на кутикули - двостран Нежен алат за потиснување на кутикулите, отстранување на мрт..
5 ден.
без ДДВ: 4 ден.
Завршен сјај без пребришување (се пече) GNAIL 15 мл
Кога надградбата е готова, ноктот се премачкува со овој сјаен ТОП и се пече на лампа.  Ги попо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Отстранувач на вештачки нокти (ги раствора) CRISNAIL 15 мл
Течност што ја растопува пластиката. Се користи за намалување на висинската разлика помеѓу вештачкио..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Прајмер (за дехидрирање на ноктот) CRISNAIL 15мл
Прајмерот се користи пред надградбата на ноктите за чистење и дехидрирање на базата врз која ќе врши..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Прајмер без киселина (за дехидрирање на ноктот) CRISNAIL 15мл
Прајмерот се користи пред надградбата на ноктите за чистење и дехидрирање на базата врз која ќе врши..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS