Anti-Age

Anti-Age

Дали знаете дека сега имаме креми, што ја ревитализираат вашата ДНК. 

Кожата станува активна, го забрзува метаболизмот и почнува забрзано да се обновува. 

Погледнете што е најново: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
DNA REJUVENATION сет за патување (гел лифтинг + DNA крема + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман ..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
STEM CELL сет за патување (гел лифтинг + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман ..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
CC Perfect Корективен Крем ANESI 30мл. CC Perfect Корективен Крем ANESI 30мл.
Универзална колор корективна крема со пудра. Формулирана со уникатни три-пептиди кои го минимизираат..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
DERMO TENZ Гел ANESI 30мл.
Нова генерација нега на лице која дава моментален лифтинг ефект воедно со длабински anti-age третман..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
СТЕМ Ц3 Крем за Лице ANESI 50мл.
Технологија на растителни стем клетки и Витамин Ц инкорпорирани во оваа луксузна емулзија која го вр..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS