Антиоксидант

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј со бадемово масло (заштита од сонце, загаден воздух и чад од цигари) INSIGHT 100мл.
Спреј за прочистување на косата од отрови (анти-оксидант). Одличен за пушачи! Прави заштитна обвивка..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Анти-Оксидантен Кондиционер INSIGHT 400мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Анти-Оксидантна Маска INSIGHT 250мл.
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Анти-Оксидантен Шампон INSIGHT 400мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS