Маски за тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Термална фолија
Термална фолија за зголемување на ефектот од маските за тело. Ја затоплува кожата и ги отвора мик..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Пилинг за тело од Капини Пилинг за тело од Капини
Ќе направите убав пилинг со овој нежен оператор, џем спакуван со сочни и слатки Капини и Грозје -..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Смути за тело од Гоџи бобинки Смути за тело од Гоџи бобинки
Задржете ја влагата со раскош потпомогнато од овој лесен и супер овошен смути. Дозволете му на ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Смути за тело од Бурити овошје Смути за тело од Бурити овошје
Завиткајте ја Вашата кожа во мек пешкир кој е полн со потентни антиоксиданти. Интензивната свежа ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
Збогум на сувата кожа, Здраво на свилено нежната кожа!   Намачкајте од ова супер сочно см..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS