Нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло за масажа Портокал THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа ПОРТОКАЛ Збогатено со етерично масло од Портокал и Витамин Е Освежува и подмла..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Масло за масажа Лаванда THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа ЛАВАНДА Збогатено со етерично масло од Лаванда, Витамин Е и Бадемово масло Сми..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Серум за стрии 150мл.
Серум за стрии кој помага во намалување на стриите и спречување на ново истегнување. Зацврстувачк..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Пилинг за Раце DEPILEVE 200мл
Ексфолирачки гел DERMO PEEL 200мл Механички пилинг специјално наменет за раце. Ја подготвува кожа..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Органски пилинг за тело INSIGHT SKIN 200мл.
Ексфолијација е третман за подобрување на структурата на кожата, преку отстранување на мртвата кожа ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.

Распродадено

Распродадено

МАСЛО ЗА МАСАЖА THE BODY`S 500МЛ МАСЛО ЗА МАСАЖА THE BODY`S 500МЛ
..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
KAY SUN масло за тело 150мл.
Хидратантно масло за тело, збогатено со масло од Монои. Хидрира, штити и дава чувство на пријатно..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Ракавици за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Ракавици за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
Фротирски ракавици за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата,..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1 Чизмички за парафински третман (фротирски) DEPILEVE x1
Фротирски чорапи за интензивен парафински третман. Материјалот е мек и пријатен за кожата, и делу..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата. Кремата е нежна и одлична ..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Крем за ексфолијација ANESI 200мл
Механички кремаст ексфолиатор со семки од кајсија: Атомизираните гранули го контролираат ниво..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Парафин за многу Чувствителна кожа DEPILEVE 450мл
Нова генерација специјален бел Парафин за хипер-сензитивна кожа, со ниска точка на топење. Специј..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Купка за Тело INSIGHT 400мл (Organic)
Купка за тело со Органски екстракти. Нежно ја чисти кожата и не го нарушува хидро-липидниот балан..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Лосион за тело со Органски екстракти. Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува струк..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Масло за Тело INSIGHT 150мл (Organic)
Масло за тело со Органски екстракти. Навлажнува и заштитува. Регенерира и и ја враќа еластичноста..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Крема за Раце INSIGHT 75мл (Organic)
Крема за раце со Органски екстракти. Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце. Л..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS