Глина

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fab Face Detoxifying Charcoal Mud Mask- маска за лице
Не дозволувајте нечистотијата да ви го расипе лицето! Нашата маска за прочистување со јаглен ги отпу..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
7th Heaven VERRY BERRY - маска со боровинки
Нежно ги чисти порите и ја освежува кожата. ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven SUPER FRUIT - маска со гоџи бобинки
Нежно ги чисти порите и ја потхранува кожата. ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven CBD Infusion - маска со масло од канабис
Маска за детоксикација на кожата, збогатена со масло од канабис, морсак сол и неколку видови на..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
7th Heaven CHOCOLATE MUD - чоколадна маска за лице
Засладете си го денот без грижа на совеста со маската со темно Белгиско чоколадо! Измешавме крема..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven MUD PACK - маска со кал од Мртво Море
Ги собравме хранливите минерали од Мртвото Море за да ги отстраниме нечистотиите и да ги отвориме по..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven CHARCOAL MUD - маска со активен јаглен
Нашата 2 во 1 каллива маска со прочистувачки природен јаглен и ексфолиативна лушпа од орев, во ист м..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven BLEMISH MUD - маска против црвенила
Нашата специјална мешавина на Алое Вера, Врба, Примароса и Witch Hazel во комбинација со калта,..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS