Орална хигиена

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Паста за заби SPECIAL 75ml
Forhans Special паста за заби за гингивитис е специјално дизајнирана за здравјето на непцата и ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Паста за заби SCUDO NATURALE 75ml
Гел без абразивно дејство на дентинот и непцата. Дневно дејство на гел за паста за заби кој ги за..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Паста за заби LEMON ICE 75ml
Лимонот и нането се ѕвездите на оваа гел паста за заби која ќе ве изненади како магичен пијалок! ..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Паста за заби Micro Filler 75ml
Паста за заби Micro Filler - Реминерализирачка паста за заби, заштита на дентинот и зајакнување на г..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Четка за заби СРЕБРЕНА(сребрени јони)
Средно тврда, антиплак четкичка со сребрени јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од ста..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Конец за заби со восок 50м (вукс на мента)
За темелно чистење на интерденталните простори и отстранување на забните наслаги. Со редовно користе..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Паста за заби СРЕБРЕНА 75мл. (сребрени јони)
Антибактериска гелна паста со КОЛОИДАЛНО СРЕБРО кое има способност да ги уништува бакте.За максимале..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Паста за заби ЏУМБИР 75мл. (интензивен вкус)
Мултисенсорно искуство наменето за љубители на ЏУМБИР чии лековити својства биле познати уште на Рим..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Паста за заби ЦИМЕТ 75мл. (интензивен вкус)
Силен и пикантен вкус на ЦИМЕТ кој води потекло уште пред 2700г.п.н.е во Кина, нарекуван уште и "Кра..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Паста за заби АЛОЕ ВЕРА 75мл. (20% алое)
Мултисенсорно искуство со гелна паста со интензивен вкус, воедно со регенеративните и смирувачки сво..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони)
Средно тврда, антиплак четкичка со златни јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од станд..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Четка за заби ЦРНА (активен јаглен)
Средно тврда, антиплак четкичка со активен јаглен и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од ст..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Паста за заби ЗЛАТНА 75мл. (златни јони)
Антибактериска гелна паста со КОЛОИДАЛНО СРЕБРО кое има способност да ги уништува бакте.За максимале..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Паста за заби ЦРНА 75мл. (активен јаглен)
Гелна паста со активен јаглен кој на природен начин ги уништува бактериите, токсините и штетните мат..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS