Против пеги и флеки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Коректор за Чистење на Пеги и Флеки (Концентрат) luminosity 10мл
Концентриран серум за чистење на пеги и флеки. Со тесен апликатор, серумот прецизно се нанесува дире..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Дневна крема за Чистење на Пеги и Флеки SPF20 luminosity 50мл
Дбневна крема за чистење на пеги и флеки за секојдневна употреба. Богат коктел за депигментација, шт..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Ноќна крема Luminosity 50мл
Ноќна крема за осветлување и регенерација на кожата со гликолна киселина и состојки за осветлување б..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Дневна крема за Заштита од Пеги и Флеки SPF50 luminosity 50мл
Дневна крема за осветлување со висок заштитен фактор SPF50 за заштита од УВА и УВБ зраци. Ова к..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
ANESI Luminosity 7 дневен третман
7 дневен третман за домашна нега на кожата и чистење на пеги и флеки.  Сетот содржи:  ..
1.680 ден.
без ДДВ: 1.424 ден.
Тонер за Чистење (Хидратација, Пилинг и pH баланс) luminosity 150мл
Ензимски тонер за ексфолијација на кожата. Ја чисти и ја припрема кожата за подлабока пенетрац..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS