K.Therapy Activ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ..
2.080 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
Врз основа на 1 оценки.
СЕТ Шампон + 8 Ампули против Опаѓање LAKME
Моќен СЕТ од Шампон + 8 обилни Ампули за интензивен третман против опаѓање на коса и зголемување на..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Шок Ампули против Опаѓање LAKME 8х6мл
Активен концентрат за интензивно дејство против опаѓање на коса и зголемување на густината.   ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Лосион против Опаѓање LAKME 125мл
Лосион за секојдневна употреба со зацврстувачко дејство. Делува на неколку нивоа за враќање на вита..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Шампон против Опаѓање LAKME 300мл
Ревитализирачки шампон кој го спречува опаѓањето на косата. Обезбедува енергија и живост на девитал..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Маска против Опаѓање LAKME 250мл
Маска за зајакнување за слаба и девитализирана коса. И дава на косата јачина, отпорност и сјај. Ги ..
940 ден.
без ДДВ: 797 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS