Тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло за масажа Рузмарин THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа РУЗМАРИН Збогатено со етерично масло од Рузмарин, Лимон и Витамин Е Интензивно..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Масло за масажа Портокал THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа ПОРТОКАЛ Збогатено со етерично масло од Портокал и Витамин Е Освежува и подмла..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Масло за масажа Лаванда THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа ЛАВАНДА Збогатено со етерично масло од Лаванда, Витамин Е и Бадемово масло Сми..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Масло за масажа Анти Целулит THE BODY`S 1000мл
Масло за масажа Анти Целулит Збогатено со Витамин А и Е, екстракт од бршлен Го засилува и забрзув..
840 ден.
без ДДВ: 712 ден.
Серум за стрии 150мл.
Серум за стрии кој помага во намалување на стриите и спречување на ново истегнување. Зацврстувачк..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Пилинг за Раце DEPILEVE 200мл
Ексфолирачки гел DERMO PEEL 200мл Механички пилинг специјално наменет за раце. Ја подготвува кожа..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Органски пилинг за тело INSIGHT SKIN 200мл.
Ексфолијација е третман за подобрување на структурата на кожата, преку отстранување на мртвата кожа ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.

Распродадено

Распродадено

МАСЛО ЗА МАСАЖА THE BODY`S 500МЛ МАСЛО ЗА МАСАЖА THE BODY`S 500МЛ
..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Anesi Silhouette Firm & Tone 500ml.
Иновативна формула со 2 комплементарни активни компоненти. Првата компонента од авокадо, ши путер и ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.

Распродадено

Распродадено

Anesi Silhouette BodyShape+ 500ml.
Формулирана со црвени алги Gelidium Cartilagineum и Zingiber Zerumbet за намалување на сан..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Body & Salt 500ml.
Гел крема со ефект на редуцирање која содржи минерални морски соли и екстракти од морски треви кои и..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
-36%
Fresh Wish парфмиран спреј за тело 200 ml
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или ка..
135 ден.210 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Fresh Si Si парфмиран спреј за тело 200 ml
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или ка..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
-36%
Fresh Seduction парфмиран спреј за тело 200 ml
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или ка..
135 ден.210 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Fresh Pink парфмиран спреј за тело 200 ml
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или ка..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Fresh Passion парфмиран спреј за тело 200 ml
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или ка..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS