Екстензии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Екстензии со двоен механизам KAYPRO (должина по избор: 36cm или 55cm) Екстензии со двоен механизам KAYPRO (должина по избор: 36cm или 55cm)
Долга коса, секогаш кога ќе посакате!   Овие сензуални екстензии, ја истакнуваат женствен..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS