Масажа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло за масажа Рузмарин THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа РУЗМАРИН Збогатено со етерично масло од Рузмарин, Лимон и Витамин Е Интензивно..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Масло за масажа Портокал THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа ПОРТОКАЛ Збогатено со етерично масло од Портокал и Витамин Е Освежува и подмла..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Масло за масажа Лаванда THE BODY`S 500/1000мл
Масло за масажа ЛАВАНДА Збогатено со етерично масло од Лаванда, Витамин Е и Бадемово масло Сми..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Масло за масажа Анти Целулит THE BODY`S 1000мл
Масло за масажа Анти Целулит Збогатено со Витамин А и Е, екстракт од бршлен Го засилува и забрзув..
840 ден.
без ДДВ: 712 ден.

Распродадено

Распродадено

МАСЛО ЗА МАСАЖА THE BODY`S 500МЛ МАСЛО ЗА МАСАЖА THE BODY`S 500МЛ
..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS