Гел за туширање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гел за туширање/купка СПА МАРИН 750мл.
Затворете ги очите и вдишете го морскиот ветрец. Оваа купка и гел за туширање ќе ве нурне во морскит..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Гел за туширање/купка КАПИНА 750мл.
Одвоите момент за релаксација со оваа прекрасна купка и гел за туширање од капина. Со природен ек..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Гел за туширање/купка ВАНИЛА-КОКОС 750мл.
За да ја исполните вашата бања со виталност, ги искомбиниравме двата прекрасни екстракти на кок..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Гел за туширање/купка ВАНИЛА 750мл.
За вашите релаксирачки моменти пробајте ја оваа прекрасна купка и гел за туширање ванила екстракти. ..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање
АЛОХА! Се чувствувате храбро? Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Wa..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање
Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство н..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на фудбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS