Бричење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Satinex крем за депилација на мажи 150мл. Satinex крем за депилација на мажи 150мл.
Додаток ексфолиативно сунгерче Идеално за спортисти Благодарејќи на зелениот чај, женшенот и ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Satinex GT5 - брич Satinex GT5 - брич
5+1 НОЖА СО ОТВОРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА Систем GT со заменлива глава со отворена технологија со сло..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Satinex GT5 - 4 ком резервни ножиња Satinex GT5 - 4 ком резервни ножиња
5+1 НОЖА СО ОТВОРЕНА ТЕХНОЛОГИЈА Систем GT со заменлива глава со отворена технологија со сло..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Satinex 2 - 10 ком
Бричот со двојно сечило Satinex гарантира совршено прилепување на кожата на лицето следејќи ги нејзи..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл. Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.
Наменет за домашна употреба после депилација или бричење. Формулиран со салицилна киселина, FOLISAN ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS