Надградба (гел)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W
Производите на брендот GLOW се професионално осветлување кое ги подобрува перформансите на услугите ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
UV лампа со тајмер 36W UV лампа со тајмер 36W
36 W – УВ лампа за печење нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
UV LED лампа GLOW V7 168W UV LED лампа GLOW V7 168W
УВ LED светилка V7 168W Најнова генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамномерно ги ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Завршен Розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл
Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Мек Розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл
Розев густ билдер гел за скулптутрирање. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

Распродадено

Распродадено

Розе гел Билдер (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Идеален за работа со шаблони.  ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел во Поларно-Бела боја (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Безбоен Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен гел финиш за гелни и акрилни нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Млечно-Бел гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Млечно бела боја на гел. Одличен за француски и млечно бели нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за Интензивна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед...
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за Суптилна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Бел Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува, заради само-контролирачка структура. Сов..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Безбоен Флексибилен Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен густ гел. Специјално наменет за скулптурирање.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Правосмукалка за Маникир 858 Правосмукалка за Маникир 858
Колектор за струготини од нокти.    ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Прајмер (за дехидрирање на ноктот) GNAIL 9мл
Прајмерот се користи пред надградбата на ноктите за чистење и дехидрирање на базата врз која ќе врш..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS