Маски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
7th Heaven Soothing Under Eye Masks - маска за под очи
Oживејте ги Вашите уморни очи со нашите маски за под очи кои содржат хидрогел од роза! Како да се..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Fab Face Deep Cleansing Cucumber Peel-Off Mask- маска за лице
Oвозможи и на Вашата кожа да добие експлозија на свежина и да се отстрани нечистотијата со нашата ма..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Fab Face Detoxifying Charcoal Mud Mask- маска за лице
Не дозволувајте нечистотијата да ви го расипе лицето! Нашата маска за прочистување со јаглен ги отпу..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Fab Face Moisturising Coconut Cream Mask- маска за лице
Ја искористивме хидратнтната добрина на свежата кокоосова вода за да го нахраните и ревитализирајте ..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
7th Heaven Birthday Cake Peel-Off Face Mask- маска за лице
Не мора да чекате до Вашиот роденден, овозможете и на Вашата кожа да ужива со нашата пил-оф маска, ш..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
7th Heaven Cotton Candy Moisturising Face Mask- маска за лице
Овозможете и на Вашата кожа да ужива со нашата маска за навлажнување на кожа, што содржи масло од сл..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
7th Heaven Marshmallow Fluff Hydrating Face Mask- маска за лице
Овозможете и на Вашата кожа да ужива со нашата хидратантна маска, што содржи масло од сладок бадем з..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
7th Heaven Watermelon + Blue Agave Peel-Off Mask- маска за лице
Екстрактот од листовите Агаве се меша со лубеница и јаболка за да ги олупи нечистотиите на Вашата ко..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Charcoal Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Shiitake Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Turmeric Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Hemp Clay Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Super Natural Kombucha & Spirulina Face Mask- природна маска за лице
Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уни..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
7th Heaven Sloth Face Mask- забавна маска за лице
Смирете и негувајте ја Вашата кожа со нашата ултра забавна маска со мрзливец, која што содржи борови..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7th Heaven Tiger Face Mask- забавна маска за лице
Ревитализирајте и освежете ја Вашата уморна кожа со нашата маска со тигар , која цодржи овошна мешав..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7th Heaven Panda Face Mask- забавна маска за лице
Хидрирајте и навлажнете ја Вашата кожа со нашата маска со панда која содржи тропска мешавина од коко..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS