Fab Face Deep Cleansing Cucumber Peel-Off Mask- маска за лице

Fab Face Deep Cleansing Cucumber Peel-Off Mask- маска за лице

80 ден.
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 2121
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Oвозможи и на Вашата кожа да добие експлозија на свежина и да се отстрани нечистотијата со нашата маска од краставици!

Како да се користи

  • Отстранете ја маската од пакувањето
  • Ставете ја маската на лицето порамнувајќи ги со очите, носот и устата.
  • Седнете и опуштете се за 15-20 минути
  • Отстранете ја маската од вашето лице со топла вода и нежно масирајте за неколку минути

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Montagne Jeunesse Fab Face Deep Cleansing Cucumber Peel-Off Mask- маска за лице Oвозможи и на Вашата кожа да добие експлозија на свежина и да се отстрани нечистотијата со нашата маска од краставици! Како да се користи Отстранете ја маската од пакувањето Ставете ја маската на лицето порамнувајќи ги со очите, носот и устата. Седнете и опуштете се за 15-20 минути Отстранете ја маската од вашето лице со топла вода и нежно масирајте за неколку минути   .. Category: Маски  >  Пил-оф Product #: 2121 Regular price: 80 ден. 80
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS