Текстил маски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
7th Heaven Cotton Candy Moisturising Face Mask- маска за лице
Овозможете и на Вашата кожа да ужива со нашата маска за навлажнување на кожа, што содржи масло од сл..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
7th Heaven Marshmallow Fluff Hydrating Face Mask- маска за лице
Овозможете и на Вашата кожа да ужива со нашата хидратантна маска, што содржи масло од сладок бадем з..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
7th Heaven Sloth Face Mask- забавна маска за лице
Смирете и негувајте ја Вашата кожа со нашата ултра забавна маска со мрзливец, која што содржи борови..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7th Heaven Tiger Face Mask- забавна маска за лице
Ревитализирајте и освежете ја Вашата уморна кожа со нашата маска со тигар , која цодржи овошна мешав..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7th Heaven Panda Face Mask- забавна маска за лице
Хидрирајте и навлажнете ја Вашата кожа со нашата маска со панда која содржи тропска мешавина од коко..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7th Heaven Unicorn Face Mask- забавна маска за лице
Смирете и негувајте ја Вашата кожа со нашата ултра забавна маска со еднорог што содржи Yuzu и Dubia ..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7th Heaven Kitten Face Mask- забавна маска за лице
Хидрирајте и навлажнете ја Вашата кожа со нашата маска со маче која содржи освежителна мешавина од к..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
7TH HEAVEN Softening Coconut Foot Mask- маска за да омекне суви, груби и испукани нозе
Нашата смеса од кокос, цеденото масло од арган и кремастиот шеа путер совршено се комбинираат за да ..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
7TH HEAVEN Softening Coconut Hand Mask- маска за да омекне суви, груби и испукани раце
Нашата смеса од кокос, цеденото масло од арган и кремастиот шеа путер совршено се комбинираат за да ..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
7TH HEAVEN NutriActive Промо СЕТ - 3 маски
Сетот содржи: NutriActive Hyaluronic Acid Sheet Mask NutriActive Retinol Sheet Mask NutriA..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.
7TH HEAVEN NutriActive Hyaluronic Acid Sheet Mask- маска за сите типови на кожа
Навлажнете ја Вашата кожа со нашата хидрантна маска со хијалуронска киселина на сувото и дехидрирано..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
7TH HEAVEN NutriActive Retinol Sheet Mask- маска за сите типови на кожа
Добиете посветлен тен и измазнете ја површината на Вашата кожа со нашата подмладувачка маска со рети..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
7TH HEAVEN NutriActive Vitamin C Sheet Mask- маска за сите типови на кожа
Разбудете ја вашата кожа со нашата енергетична маска со Витамин Ц. Совршен избор кој ќе помогне да с..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE  - маска со меурчиња
Што е тоа розево со меурчиња?... Нашата розева маска со меурчиња! Земавме хидрирачки Грејпфрут и ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
7th Heaven CHARCOAL DETOX BUBBLE  - маска со меурчиња
Bubble, bubble dirt is in trouble! Длабинско чистење со бленд од Анасон и прочистувачки кислород ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS