Турпии за нокти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Полирка Турпија (за Мазни и Сјајни нокти) CRISNAIL
Елегантна розева турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Двострана турпија со 2 површин..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL
Лилакова турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот). ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
Бумеранг Турпија за Силно Стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Цветна Турпија за Моќен Финиш (двострана) CRISNAIL
Луксузна турпија со цветен принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).  ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
Црна Турпија за Силно Стругање (за Акрилни нокти) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
Далматинец турпија со крзно (за силно стругање) CRISNAIL
Луксузна моќна турпија, за измазнување и на најтврдите делови од ноктот. Одлична е за почетно тур..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Дијамант Турпија за Полирање со Сунѓерче (3 површини) CRISNAIL
Турпија за сјајни нокти, со 3 површини (груба, мека и полирка). По третманот, ноктите се сјајни и..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Класична Бела Турпија CRISNAIL
Силна двострана турпија (за сите намени).   ..
50 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Турпија JUMBO за Силно стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
Турпија Месец со Сунѓер (за моќен финиш) CRISNAIL Турпија Месец со Сунѓер (за моќен финиш) CRISNAIL
Турпија за полирање, со 2 површини (медиум и фина турпија). Намена: За завршно стругање и обликув..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Блок турпија за Завршно полирање CRISNAIL
Турпија за полирање, со странично сунѓерче за чистење на струготините. ..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Турпија за Полирање со 3 површини CRISNAIL Турпија за Полирање со 3 површини CRISNAIL
Турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Намена: за мазни и сјајни нокти (со ефект на ог..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Турпија за обликување CRISNAIL
Модерна турпија за обликување на природни и вештачки нокти. Мазна и нежна, совршено ќе ги обликува ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS